Čokoládová poleva na dorty 200g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

67 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
67 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
64 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová poleva na dorty 200g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Čokoládová poleva na dorty 200g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Čokoládová poleva na dorty 200g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Čokoládová poleva na dorty, sušenky i koláče. 200 g v balení.
Kategorie: Polevy
EAN: 40352763
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005491
Cukrářská jogurtová poleva s jahodovou příchutí 500g
119 Kč
Měrná cena: 23,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001485
Jahodová poleva Zafiro 500g
113 Kč
Měrná cena: 22,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008676
285fe6fab720554b5d63cb24ac054ba5
37 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024207
Bílá mléčná poleva Caribe 20kg
2 931 Kč
Měrná cena: 14,66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-20KG
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973
Modrá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g - vanilková
60 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CZ0900207
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
dc5d220d42b35625fb1dfd3dd6bedeeb
35 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024214
a3a74482c13e7d5b493070a034833e70
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323362
Jahodová poleva na cukroví
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586018182140
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798