Tuková poleva 260g Cake Masters - světle zelená /11564

74 Kč Měrná cena: 28,46 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tuková poleva 260g Cake Masters - světle zelená /11564
Tuková poleva 260g Cake Masters - světle zelená
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Sladká tuková poleva na polévání vánočního cukroví, dortů, lízátek a dalších cukrářských výrobků

Obsah balení: 260g polevy v uvedené barvě (k dispozici v mnoha barevných variacích).

Polevu dostanete v praktickém kelímku, který lze ohřát v mikrovlnné troubě (nízký stupeň) nebo ve vodní lázni (cca 40°C). Poté cukrářský výrobek namáčejte v polevě. Cake pops ozdobte krystaly cukru nebo perličkami, než poleva ztvrdne. Vhodné také na zakrytí dortů nebo dezertů. Glazuru nemusíte spotřebovat celou najednou. Také pokud ztvrdne, lze jej znovu zahřát.

Tip! Polevu lze dochutit koncentrovaným aromatem na bázi oleje dle chuti a ptořeb

Podrobný postup přípravy:  

temperujte na 35-40 °C. ve vodní lázni, nebo použíjte mikrovlnou troubu na nejnižší možný výkon v krátkých intervalech

Složení tukové polevy:

Rostlinné tuky (palmový plně ztužený, palmový), cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVATKA, emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY, vanilkový extrakt bourbon, barvivo: E 102* (tartrazin). (*může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí) Může obsahovat stopy OŘECHŮ
 

Nutriční hodnoty na 100g: 

energie 2618 KJ / 630 kcal | tuky 47,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 42,9 g | sacharidy 48,8 g / z toho cukry 48,7g | protein 2,5 g | sůl 0,21 g. 

TRVANLIVOST VIZ OBAL.

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Polevy
EAN: 4250712315640
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

285fe6fab720554b5d63cb24ac054ba5
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024207
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
Jahodová poleva Zafiro 5kg na dorty
1 017 Kč
Měrná cena: 20,34 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438439061
Jahodová poleva Zafiro 500g
113 Kč
Měrná cena: 22,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008676
ca8fe8dcc4c49ad61ea1d284055b3984
💰 AKCE
122 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594037361552
Bílá poleva Zafiro na cukroví a dorty 500g
90 Kč
Měrná cena: 18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008737
Pomerančová poleva na cukroví
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
0900205
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
95 Kč
Měrná cena: 36,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
98e1402e1131975abfccb81b46cb7a6e
1 078 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416734
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
b582c11a48234aae56be218830ea27fb
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004100
Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576