Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné cukrové dekorace s červeným isomaltem

Zaujměte hosty profesionálními detaily: Tento barevný isomalt vám umožní snadno vytvořit oslnivé ozdoby na narozeninový dort, které vypadají jako ze špičkové cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Příprava je neuvěřitelně rychlá, stačí jej rozpustit v mikrovlnné troubě a můžete začít tvarovat své dorty přímo ve vaší kuchyni.

Vysoká odolnost: Hotové dekorace skvěle drží svůj tvar a jsou odolné vůči vlhkosti, což oceníte zejména při náročné práci s cukrářskou hmotou.

Kreativní svoboda: S tímto produktem z našeho eshopu Sladké potřeby snadno vyrobíte cukrová lízátka či průsvitné vitráže, ke kterým se skvěle hodí naše silikonová forma.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391316

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: E 122* (Azorubin), E 124* (Ponceau 4R); acidifikátor: kyselina vinná. *Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 98 g (z toho cukry 0 g), Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391316
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářské želé žluté 10 g
💰 AKCE
22 Kč
(–21 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (38 ks)
8595072603584
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
Cukr vanilínový 5 x 20 g
19 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072622738
6bcdfc84d6577c8a984ae36b3529d5d8
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
989720
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335
Vitana Cukr vanilínový 5 x 20 g
💰 AKCE
22 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837233472
Cukr vanilkový 8g - prémiový
8 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072610704
cz pim 205212001001 00
187 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594000770480
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391347
Vanilkový cukr pro vánoční cukroví 1 kg
💰 AKCE
60 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 6 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000027620