Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné cukrové skvosty s královsky modrým isomaltem

Interest: Pozvedněte své dorty na profesionální úroveň díky barevnému isomaltu, který promění obyčejné zdobení v zářivé umělecké dílo. Tento prémiový dekorační cukr je nepostradatelnou pomůckou pro každé kreativní pečení.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Blesková příprava: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a během chvilky můžete začít tvořit detailní dekorace.

Nekonečná kreativita: Ideální pro výrobu průhledných cukrových lízátek nebo křehkých ozdob, které dodají váš narozeninový dort ten správný šmrnc.

Profesionální výsledek: S našimi cukrářské potřeby snadno vytvarujete precizní detaily, které drží tvar a odolávají vlhkosti.

Komplexní vybavení: Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít silikonovou formu spolu s dalšími produkty, které najdete na náš eshop Sladké potřeby. Pro čistou práci při zdobení pak využijte kvalitní cukrářský štětec na zdobení a pro přípravu dortu vše potřebné v kategorii vše na dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391347

Složení: Náhrada cukru isomalt, sorbitol, barvivo: E 133 (Brilantní modř FCF); acidifikátor: kyselina vinná.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 98 g, z toho cukry 0 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391347
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladidlo s erythritolem, stevií a sukralózou 100g
61 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016088
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
f9b27687c2ef2921803bba7723c4135c
151 Kč
Měrná cena: 15,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000005562
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - dětská modrá
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391330
5bc43adcc6224b39d3a276da10f550de
499 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9897100
Vanilkový cukr pro vánoční cukroví 1 kg
💰 AKCE
60 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 6 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000027620
00 JEDL (5)
💰 AKCE
91 Kč
Měrná cena: 9,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000053520
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
302e2555e0ff33297acaffe4e6bf28f7
165 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595500