Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - listově zelený

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - listově zelený
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné cukrové dekorace s barevným isomaltem

Proměňte své dorty v umělecká díla: S tímto listově zeleným isomaltem od Cake Masters získáte profesionální nástroj pro pečení, který posune každý narozeninový dort na novou úroveň. Tyto cukrářské potřeby jsou ideální pro tvorbu krystalicky čistých ozdob i originálních lízátek.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vysoká odolnost: Vaše cukrové kreace si udrží svůj tvar i lesk a díky odolnosti vůči vlhkosti zůstane váš dort perfektní i v teplejším počasí.

Blesková příprava: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a následně odlít do silikonové formy pro dosažení precizních detailů.

Profesionální výsledek: S tímto produktem získáte vše na dort, co potřebujete pro moderní zdobení, které na vašem narozeninový dort zaručeně vynikne.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391354

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: E 102* (TARTRAZIN), E 131 (patentová modř V); acidifikátor: kyselina vinná.

Upozornění: *Barvivo E 102 (TARTRAZIN) může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ/236 kcal, Tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 98 g (z toho cukry 0 g), Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Země původu: Německo

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391354
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391347
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
ecc740c8a4f662153c08584f14f1b0f8
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5585100
Sladidlo s erythritolem a stevií 1:1 100g
55 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016071
00 JEDL (5)
💰 AKCE
91 Kč
Měrná cena: 9,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000053520
Isomalt pro cukrářské dekorace, 200g
201 Kč
Měrná cena: 100,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902024
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - dětská modrá
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391330
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391286
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391316
19127 Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - čirý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391279