Bílá poleva Zafiro (0,5 kg) ♡

102 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
102 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
97 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá poleva Zafiro (0,5 kg) ♡

Detailní popis produktu

Bílá poleva Eurocao Zafiro je praktická cukrářská poleva pro polévání, máčení a dekoraci sladkých výrobků. Skvěle se hodí na dorty, zákusky, řezy, vánoční cukroví, perníčky, cake pops, sušenky, nanuky i drobné dezerty.

Po rozpuštění vytvoří hladkou bílou polevu, která dezertům dodá čistý a upravený vzhled. Můžete ji použít samostatně nebo ji dozdobit posypkami, lyofilizovaným ovocem, oříšky, čokoládovými dekoracemi či barevným cukrovým zdobením.

Praktické balení 0,5 kg je vhodné pro domácí cukráře i menší cukrářskou výrobu. Poleva se hodí všude tam, kde chcete rychle a jednoduše vytvořit světlý, jemný a elegantní povrch sladkých dobrot.

Použití: Polevu pomalu rozpusťte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě při nízkém výkonu a promíchejte do hladké konzistence. Poté ji použijte na polévání, máčení nebo zdobení cukrářských výrobků. Hotové dezerty můžete podle potřeby dozdobit ještě před zatuhnutím polevy.

Hlavní výhody:

• bílá cukrářská poleva Eurocao Zafiro

• vhodná na polévání, máčení i zdobení

• ideální na dorty, zákusky, cukroví, cake pops i dezerty

• po rozpuštění se dobře zpracovává

• čistý bílý vzhled pro elegantní dekoraci

• praktické balení 0,5 kg

Složení, co obsahuje produkt - Bílá poleva Zafiro 0,5 kg ♡ pro cukrářské účely:

cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, E472c, aroma

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Bílá poleva Zafiro 0,5 kg ♡

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Bílá poleva Zafiro (0,5 kg) ♡ je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Bílá poleva Zafiro 0,5 kg ♡ ve 100 g:

ve 100 g:

energie 2348 kJ/585 kcal, tuky 37 g (z toho nasycené 34,7 g), sacharidy 59,1 g (z toho cukry 59,1 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,6 g

Ilustrační foto.

Kategorie: Polevy
EAN: 2023000008737
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pomerančová poleva na cukroví
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
0900205
Tmavá poleva 13% 250g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007215
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
110 Kč
Měrná cena: 42,31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
b184447f477ac75039d030ed49cb8d1f
135 Kč
Měrná cena: 51,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315565
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
Jahodová poleva Zafiro 500g
113 Kč
Měrná cena: 22,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008676
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí 250g, balení doypack
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005552
fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
129 Kč
Měrná cena: 49,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315633
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005538
b582c11a48234aae56be218830ea27fb
97 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004100
47f575b023be188802c1a6a6f78a6d37
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323331
Dropsy z tmavé polevy 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000003071