Čokoládová dekorace Všechno nejlepší bílá 5ks

57 Kč Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
57 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
54 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Všechno nejlepší bílá 5ks
Čokoládová dekorace Všechno nejlepší bílá 5ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalá čokoládová tečka pro váš narozeninový dort

Slavnostní elegance bez námahy: Bílá čokoládová dekorace s nápisem Všechno nejlepší k narozeninám okamžitě promění vaše domácí pečení v mistrovské dílo. Náš eshop Sladké potřeby vám nabízí prvotřídní cukrářské potřeby, se kterými snadno doladíte každý slavnostní i narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Prvotřídní chuť bílé čokolády: Lahodná čokoládová tabulka skvěle chutná a reprezentativně ozdobí nejrůznější narozeninové dorty.

Snadná aplikace: Cedulku stačí jednoduše položit na krém nebo povrch, který tvoří hladká cukrářská potahovací hmota.

Skvělá kombinovatelnost: V balení najdete 5 kusů, ke kterým se skvěle hodí další čokoládové zdobení na dort nebo zářivá barevná svíčka na dort, abyste měli po ruce vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Rozměr: 7 x 2 cm | EAN: 2022000006965

Složení: bílá čokoláda 95% (cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, emulgátor SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkové aroma), emulgátor E473, barvivo E172. Může obsahovat stopy OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2430 kJ/580 kcal, tuky 38,4 g (z toho nasycené 22,9 g), sacharidy 52,9 g (z toho cukry 52,9 g), bílkoviny 6,4 g, sůl 0 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2022000006965
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílo-růžové 7ks
251 Kč
Měrná cena: 35,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704671
cz pim 475463001001 00
321 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
7613039752081
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Čokoládové koule fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705531
f9e2edeadea4f6716ef05ae053264a5b
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106464
Čokoládové hobliny jahodové 4kg
3 067 Kč
Měrná cena: 76,68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001638
Cukrové sněhové vločky bílé 1kg
633 Kč
Měrná cena: 63,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000003847
Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
101 Kč
Měrná cena: 126,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585
Zapékací 23% čokoládová dekorace 100g, bílá
💰 AKCE
40 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4063367222986