Cukrové sněhové vločky bílé 1kg

633 Kč Měrná cena: 63,30 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
633 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
601 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové sněhové vločky bílé 1kg
Cukrové sněhové vločky bílé 1kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr 83%, rafinovaný palmový tuk, voda, bramborový škrob, rýžová mouka, aroma vanilín

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1758 kJ/415 kcal, tuky 5,55 g (z toho nasycené 2,61 g), sacharidy 90,4 g (z toho cukry 88,9 g), bílkoviny 0,85 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000003847
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
Čokoládové koule Florence na dort 7ks
129 Kč
Měrná cena: 18,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000007945
Čokoládové zápichy - Jednorožec UNICORN 12 ks
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000979786
Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy
98 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361989
Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201
Čokoládová dekorace Koule Pink Pearl (250g/49ks)
624 Kč
Měrná cena: 12,73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000595
Cereální máček v bílé, mléčné a hořké čokoládě 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873714
dc8b158921530be7e47aaacc0a411175
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285103449
Čokoládové koule Black Pearl Gold 8ks
113 Kč
Měrná cena: 14,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004193
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
2 952 Kč
Měrná cena: 73,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000022039