Dortová poleva mléčna 100g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

31 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
31 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
29 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dortová poleva mléčna 100g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Dortová poleva mléčna 100g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Dortová poleva mléčna 100g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Jemná mléčná poleva dodá tvým dortům a zákuskům dokonale hladký lesk, lahodnou čokoládovou chuť a profesionální vzhled během pár minut.
Kategorie: Polevy
EAN: 4002809024214
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bílá poleva Zafiro na cukroví a dorty 500g
90 Kč
Měrná cena: 18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008737
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
Jahodová poleva na cukroví
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586018182140
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g
61 Kč
Měrná cena: 24,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-350
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí 250g, balení doypack
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005552
16f5a721dd8b9cb49c2b6fd873f117fc
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361248
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
Tmavá poleva 19% 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007208
ca8fe8dcc4c49ad61ea1d284055b3984
💰 AKCE
122 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594037361552
b582c11a48234aae56be218830ea27fb
78 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004100
47f575b023be188802c1a6a6f78a6d37
96 Kč
Měrná cena: 36,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323331
Cukrářská poleva 500g, bílá s mlékem
98 Kč
Měrná cena: 19,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002307