Cukrové 3D srdíčka v červené barvě 80 g

89 Kč Měrná cena: 111,25 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové 3D srdíčka v červené barvě 80 g
Cukrové 3D srdíčka v červené barvě 80 g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům romantický nádech s 3D srdíčky

Proměňte své pečení v umělecké dílo: Tyto cukrové dekorace v zářivě červené barvě dodají každému dezertu nezapomenutelný vzhled. Váš narozeninový dort nebo jemné cukroví získají díky 3D efektu profesionální cukrářský vzhled, který ohromí každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Srdíčka v 3D provedení vyniknou na každém moučníku a povýší vaše cukrářské potřeby na vyšší úroveň.

Snadná aplikace: Stačí je jemně přitlačit na čerstvou polevu nebo krém a okamžitě vytvoříte dokonalou dekoraci, pro kterou je vše na dort připraveno v našem sortimentu.

Praktické balení: Uzavíratelná dóza uchová srdíčka perfektní pro vaše další kreativní dorty a pečení, kdykoliv budete potřebovat zdobit.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712383885

Složení: PŠENIČNÝ ŠKROB, cukr, rýžová mouka, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, barviva: E170, E172; aroma, leštící látka: šelak; acidifikátor: kyselina citrónová; sůl, maltodextrin, rostlinný olej (kokos).

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 381 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712383885
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
17428 CM174280
Z NĚMECKA 🇩🇪
127 Kč
Měrná cena: 334,21 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374289
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785