Cukrový zdobící mix, Sprinkles Princess Dream, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Princess Dream, Německo 80g
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Princess Dream, Německo 80g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v pohádkové mistrovské dílo

Interest: S cukrovým mixem Sprinkles Princess Dream dodáte každému pečení neopakovatelný šmrnc, který nadchne malé i velké oslavence. Tyto prvotřídní cukrářské potřeby zajistí, že váš výtvor bude vypadat jako z luxusní cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Mix tvarů a velikostí od 1 do 10 mm dodá vašim dorty moderní a hravý design.

Snadné zdobení: Dokonalý doplněk, kterým hravě ozdobíte jakýkoliv narozeninový dort nebo jemné cupcaky.

Kvalita od Cake Masters: V našem eshop Sladké potřeby nabízíme pouze to nejlepší, abyste měla vše na dort vždy po ruce.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712387333

Složení: Cukr, ŠKROBY (Z PŠENICE, KUKUŘICE, BRAMBORY), glukózový sirup, invertní cukrový sirup, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, dextróza, maltodextrin, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma), stearan hořečnatý; Barviva: E 100 (kurkumin), E 102* (tartrazin), E 131 (patentová modř V), E 132 (indigotin), E 133 (brilantní modř FCF), E 172 (oxidy železa a hydroxidy železa), E 174 (stříbrný); rostlinný tuk, aroma, jedlá sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; Nátěrová látka: bílý včelí vosk, E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk). *může narušit aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJE, PŠENICE.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712387333
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319372
ddb3004d11b1952aa868a84754c2f306
235 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660018
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810