Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g

89 Kč Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
89 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
85 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g

Detailní popis produktu

Zelená poleva s pistáciovou příchutí pro dokonalé dorty

Pistáciové kouzlo pro vaše pečení: Objevte jedinečnou pistáciovou chuť i svěží barvu, kterou na váš stůl přináší eshop Sladké potřeby. Tato lahodná poleva zajistí, že každý slavnostní i narozeninový dort získá profesionální vzhled a neodolatelné aroma.

Proč si produkt zamilujete

Univerzální využití pro sladké tvoření: Poleva je vynikající pro polévání dortů, máčení cukroví, nanuků i cake pops a snadno z ní vytvoříte také jemnou falešnou ganache.

Zářivý lesk a snadná práce: Po rozpuštění se poleva hladce nanáší a po zatuhnutí vytvoří pevný povrch, který skvěle doplní barevný cukrový posyp.

Detailní filigrány a dekorace: Pro tvorbu jemných ozdob stačí naplnit cukrářský zdobicí sáček a tvořit tvary přímo na pečicí papír. V naší nabídce najdete vše na dort i další spolehlivé cukrářské potřeby pro vaše kulinářské nápady.

Parametry a složení

Značka: FunCakes, Nizozemsko | EAN: 2023000005538

Složení: cukr, hydrogenovaný palmojádrový tuk, SUŠENÁ SYROVÁTKA, emulgátor (LECITIN E322), emulgátor E476, barvivo E141, potravinářské aroma, sůl. MLÉČNÁ SUŠINA min. 9%

Upozornění: Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, OŘECHŮ a LUPINY.

Kategorie: Polevy
EAN: 2023000005538
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
129 Kč
Měrná cena: 49,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315633
Dropsy z tmavé polevy 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000003071
500g Mléčná cukrářská poleva
100 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005675
ca8fe8dcc4c49ad61ea1d284055b3984
💰 AKCE
122 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594037361552
Mléčná poleva 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006348
Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005491
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí 250g, balení doypack
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005552
Pistáciobá mléčná poleva Zafiro Premium 200g
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
NE42602-200
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005514