Tmavá poleva 13% 250g

50 Kč Měrná cena: 20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
50 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
48 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tmavá poleva 13% 250g

Detailní popis produktu

Dokonale hladká tmavá poleva pro vaše neodolatelné dezerty

Prvotřídní tmavá poleva 13% 250g: Dopřejte svým sladkým výtvorům sametový kakaový kabátek, který posune každé domácí i profesionální pečení na vyšší úroveň. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší tuto spolehlivou surovinu, se kterou hravě ozdobíte slavnostní dorty i drobné čajové pečivo.

Proč si produkt zamilujete

Univerzální využití: Skvěle poslouží k polévání řezů, máčení cukroví i přípravě lesklé ganache, k jejímuž rovnoměrnému nanesení se vám bude hodit přesná cukrářská stěrka.

Elegantní čokoládový vzhled: Hluboký tmavý odstín zajistí, že každý slavnostní či narozeninový dort získá profesionální a lákavý kontrast.

Snadná kombinace: Výborně ladí s ovocem i krémy a představuje praktické řešení pro vše na dort, kde v kombinaci s ní vynikne jakékoliv pestré cukrové zdobení i další moderní cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 2025000007215

Hmotnost: 250 g

Složení: cukr, hydrogenovaný palmojádrový tuk, kakaový prášek, emulgátor (LECITIN E322), emulgátor E476, potravinářské aroma, sůl. Kakaová sušina min. 13%

Alergeny: Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, MLÉKA, OŘECHŮ a LUPINY.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2332 kJ/555 kcal, tuky 35,96 g (z toho nasycené 32,95 g), sacharidy 53 g (z toho cukry 51,33 g), vláknina 4,45 g, bílkoviny 2,7 g, sůl 0,06 g

Upozornění: Případný bílý povlak je přirozený jev, který nemá vliv na kvalitu a bezpečnost.

Kategorie: Polevy
EAN: 2025000007215
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva 500g, bílá s mlékem
98 Kč
Měrná cena: 19,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002307
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí 250g, balení doypack
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005552
Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005514
90927aaa5439df0d83f4a99a1757d6b0
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515460
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
1 016 Kč
Měrná cena: 203,20 Kč / 1000 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
NE42602-5KG
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005538
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
3 509 Kč
Měrná cena: 17,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX39CT-20KG
b184447f477ac75039d030ed49cb8d1f
105 Kč
Měrná cena: 40,38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315565