Bílá potahovací dortová hmota RENSHAW z Anglie, 1kg - Marshmallow

312 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
312 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
296 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá potahovací dortová hmota RENSHAW z Anglie, 1kg - Marshmallow
renshaw extra white marsmallow 1kg
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s legendární hmotou Renshaw

Potřebujete pro své pečení profesionální výsledek, který vypadá jako z cukrárny? Tato prémiová potahovací hmota z Anglie s příchutí marshmallow vám zajistí hladký a pružný povrch, který je pro precizní dorty naprosto nezbytný.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální kvalita pro pečení: Originální anglická receptura zaručuje snadnou práci při potahování i modelování, což ocení každý nadšenec, který hledá cukrářské potřeby špičkové úrovně.

Nekonečné možnosti zdobení: Povrch hmoty je ideální pro nanášení lesků, glitrů nebo použití airbrush a sprejů, čímž snadno doladíte každý narozeninový dort.

Vše na dort na jednom místě: Díky vysoké elasticitě a jemné chuti marshmallow je tato hmota základem pro vše na dort, co pro svůj kreativní projekt v našem eshop Sladké potřeby potřebujete.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301328395

Složení: Cukr, glukózový sirup, palmový olej, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, stabilizátor: E413, konzervant: E202, přírodní aroma. Vyrobeno v továrně, která zpracovává OŘECHOVÉ přísady (MANDLE).

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1646 kJ / 388 kcal, tuky 3,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 5010301328395
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vařená náplň maková 1kg
190 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0696
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006447
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390395
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
f9fb8c3ce8974867691d37e44b7e26d5
96 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617900130
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311501703724
4cb5b44f2d675e2fa48ef676bb6be7d1
190 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599774278
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
735a8420ddc140c4f9868573f353531f
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352732
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313998