SADA na čokoládové cupcakes a korpusy, ČOKOLÁDOVÁ LÁSKA 355g /sada s košíčky

131 Kč Měrná cena: 36,90 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
131 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
124 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
SADA na čokoládové cupcakes a korpusy, ČOKOLÁDOVÁ LÁSKA 355g /sada s košíčky
14737 CM147370
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalé čokoládové cupcakes jako z cukrárny

Objevte radost z pečení s touto prémiovou sadou od Cake Masters, která obsahuje vše potřebné pro přípravu 12 malých nebo 6 velkých čokoládových cupcakes. S naším balením získáte profesionální výsledek snadno a rychle přímo ve vaší kuchyni.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní sada: Uvnitř najdete směs na těsto, kvalitní kakao, čokoládovou polevu, pravé Callebaut pecky i papírové košíčky pro vaše cupcakes.

Profesionální ingredience: Použité suroviny zajistí, že i váš narozeninový dort nebo sladké pohoštění oslní každého hosta svou chutí.

Snadná příprava: Pečení nikdy nebylo jednodušší, stačí přidat základní suroviny a využít naše cukrářské potřeby pro dokonalé finální dozdobení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712347375

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, PŠENIČNÝ ŠKROB, nízkotučný kakaový prášek (5,5 %), čokoládové vločky (4,4 %) [cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor lecitiny, leštící látka (šelak, arabská guma) ], SLADKÁ SYROVÁTKA, modifikovaný škrob, kypřící látka (difosfáty, hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl. Hořká čokoláda Callebaut Callets: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin. Poleva: Glukózový sirup, sirup z invertního cukru, fruktózový sirup, nízkotučný kakaový prášek 11%, KONDENZOVANÉ MLÉKO BEZ CUKRU, etylalkohol, aroma. Může obsahovat stopy VEJCE A MLÉČNÉ SLOŽKY, SÓJU, OŘECHY, OŘECHY a jiná OLEJNÁ SEMENA.

Nutriční hodnoty: Energie 1726 KJ / 412 kcal, tuky 24,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 4,9 g), sacharidy 40,7 g (z toho cukry 23,1 g), protein 6 g, sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712347375
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006447
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390395
16928 CM169280
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 41,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369285
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501302781
Instatní šlehačka 45g - Šlehačka v prášku
31 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072600316
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313981
renshaw extra white marsmallow 1kg
Z NĚMECKA 🇩🇪
312 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301328395
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952