Směs na PIŠKOTOVÝ KORPUS 400g

90 Kč Měrná cena: 22,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
90 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na PIŠKOTOVÝ KORPUS 400g
10714 CM107141
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý korpus během chvilky

Profesionální pečení začíná kvalitním základem, díky kterému bude váš narozeninový dort chutnat jako z vyhlášené cukrárny. Tato směs vám umožní snadno připravit nadýchaný piškot, který je ideální pro moderní dorty všech velikostí a tvarů.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek: S naší směsí dosáhnete vždy vláčné a lehké konzistence, která je základem pro každé úspěšné pečení.

Snadná příprava: Stačí přidat vodu a vejce, vyšlehat a můžete začít tvořit vše na dort podle vaší fantazie.

Maximální variabilita: Hotové těsto můžete snadno dochutit rumem, vanilkou či citronovou kůrou pro dokonalý chuťový zážitek.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712307140

Složení: Cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, PŠENIČNÝ ŠKROB, emulgátory: E 471, E 472a, E 472b, E 475 (OBSAHUJE MLÉKO a SÓJU); Škrob, okyselující činidlo: difosfáty; kypřící látky: uhličitany sodné; Glukózový sirup, SUŠENÉ MLÉKO, kuchyňská sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1594 KJ / 381 kcal | tuky 2,9 g / z toho celkem mastné kyseliny 2,5 g | sacharidy 83 g / z toho cukry 42 g | protein 3,7 g | sůl 1,6 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712307140
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

305875454f533f78932b10de1e376d04
330 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005005
Směs na šlehačkový krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
167 Kč
Měrná cena: 41,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712364341
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
445 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4311501302781
693dc9454edb3edf7b74f60c68bd4ff0
364 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229012159
77cc6a3aa1b3ab77ea24991459e8703f
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514326
Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313998
Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390418
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344