Tmavá poleva Zafiro 17% (5 kg) ♡

1 078 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 078 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 024 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tmavá poleva Zafiro 17% (5 kg) ♡

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Tmavá poleva Zafiro 17% 5 kg ♡ pro cukrářské účely:

cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor E322 slunečnicový lecitin, aroma

Obsah kakaové sušiny 17%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Tmavá poleva Zafiro 17% 5 kg ♡

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Tmavá poleva Zafiro 17% (5 kg) ♡ je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Tmavá poleva Zafiro 17% 5 kg ♡ ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2366 kJ/566 kcal, tuky 35,9 g (z toho nasycené 33,5 g), sacharidy 52,8 g (z toho cukry 49,7 g), vláknina 5,3 g, bílkoviny 4,3 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Polevy
EAN: 8435438416734
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
47f575b023be188802c1a6a6f78a6d37
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323331
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí 250g, balení doypack
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005552
Tmavá poleva 13% 250g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007215
a3a74482c13e7d5b493070a034833e70
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323362
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
110 Kč
Měrná cena: 42,31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
Mléčná poleva 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006348
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289
Pistáciobá mléčná poleva Zafiro Premium 200g
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
NE42602-200
e55c78155d1de77774a3eb992ca90afc
973 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438439061