Zdobení na cukroví, dorty - MATNÉ MODRÉ PERLIČKY, Německo 70g

72 Kč Měrná cena: 102,86 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
72 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
68 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MATNÉ MODRÉ PERLIČKY, Německo 70g
14689 CM146891
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte své dorty k dokonalosti s matnými modrými perličkami

Proměňte pečení v umělecké dílo: Tyto elegantní matné modré perličky dodají vašim výtvorům profesionální šmrnc, který nadchne každého hosta.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Matný finiš zajistí, že váš narozeninový dort bude vypadat luxusně a moderně.

Všestranné zdobení: Perličky jsou ideální pro pečení a dekorování cukroví, které díky nim získá jedinečný barevný akcent.

Snadná aplikace: Praktické balení, které nabízí náš eshop Sladké potřeby, vám usnadní práci a skladování při každém tvoření.

Vše na dort na jednom místě: Doplňte zdobení o další cukrářské potřeby a vytvořte dokonalou sladkou kompozici.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346897

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuk 1,5 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346897
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
Cukrové krystalky ve fialové barvě FunCakes
Z NĚMECKA 🇩🇪
72 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512696691
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Marcipánová dekorace - poupátka růže 4ks, růžové - 2,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320750
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802