Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g

63 Kč Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivá oranžová poleva pro dokonalé sladké tvoření

Kreativní zdobení bez námahy: Vyzkoušejte prémiové pečení s oblíbenou polevou Candy Melts, kterou vám přináší eshop Sladké potřeby. Snadno se rozpouští, skvěle chutná a nabízí všestranné využití pro moderní dorty i drobné sladkosti.

Proč si produkt zamilujete

Hedvábná textura a lesk: Poleva po rozpuštění vytváří hladký povrch s konzistentním výsledkem, a proto vaše cukrářské potřeby získají spolehlivého pomocníka pro každodenní tvoření.

Univerzální použití: Skvěle poslouží při namáčení cake pops, vytváření stékaného efektu nebo jako barevný základ, když připravujete dětský narozeninový dort.

Tvarování do detailu: Tekutou směs snadno pojme libovolná silikonová forma, přičemž výsledné tvary lze ještě dozdobit tím, co nabízí pestré cukrářské zdobení. Pokud hledáte vše na dort, s touto polevou získáte profesionální vzhled během chvilky.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8720512699616

Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E492, E322 (slunečnicový, řepkový), barvivo: E160a, E160c. Může obsahovat: MANDLE a LÍSKOVÉ OŘECHY.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2367 kJ / 567 kcal, tuky 35 g, z toho nasycené mastné kyseliny 34 g, sacharidy 100 g, z toho cukry 100 g, bílkoviny 5,4 g, sůl 0,2 g.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C na suchém místě chráněném před světlem.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8720512699616
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498
16 Vetrnik 800x500
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
120626
cz pim 266836001001 00
913 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364904
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034