Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé zdobení bez námahy s černou polevou Wilton

Okamžitá proměna vašich dezertů: Prémiová černá cukrářská zdobicí poleva od značky Wilton usnadní každé domácí pečení a dodá vašim sladkostem profesionální vzhled. Objevte špičkové cukrářské potřeby, které vám přináší eshop Sladké potřeby pro dokonalé tvoření bez zdlouhavé přípravy krému.

Proč si produkt zamilujete

Okamžitě připravena k použití: Praktické balení obsahuje čtyři vyměnitelné zdobicí špičky, se kterými hravě vytvoříte nápisy, linky i hvězdičky na cupcakes nebo slavnostní narozeninový dort.

Stálý tvar bez ztvrdnutí: Poleva po nanesení drží svůj tvar, ale zůstává příjemně měkká, takže se skvěle hodí na dorty i sušenky. Pro ještě působivější kontrast můžete dekoraci zkombinovat s produkty, jako je třpytivé cukrové zdobení.

Všestranné využití: Obsah vystačí na ozdobení 10 až 14 košíčků nebo poslouží jako náplň jedné vrstvy korpusu o průměru 15 cm. Pokud sháníte vše na dort, skvělým doplňkem k této polevě je také bílá potahovací hmota.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449010

Složení: cukr, voda, glukózový sirup, kakaový prášek (se sníženým obsahem tuku), rostlinný olej (palmový, řepkový), barvivo: E153, modifikovaný škrob, emulgátor: E332 (slunečnicový), E435, regulátor kyselosti: E330, konzervant: E202, přírodní aroma, zahušťovadlo: E440.

Výživové hodnoty na 100 g: energie 1491 kJ / 354 kcal, tuky 9,6 g (z toho nasycené mastné kyseliny 4 g), sacharidy 62 g (z toho cukry 57 g), bílkoviny 2,4 g, sůl 0 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Hmotnost: 212 g

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449010
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
cz pim 266836001001 00
913 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364904
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699616
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498