Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé zdobení bez námahy s modrou polevou Wilton

Okamžitá připravenost k akci: Tato praktická modrá cukrářská zdobicí poleva promění každé pečení v radost a pomůže vám hravě vytvořit nezapomenutelný narozeninový dort. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší kvalitní cukrářské potřeby, se kterými můžete dekorovat ihned bez zdlouhavé přípravy krému.

Proč si produkt zamilujete

Čtyři nástavce v balení: Přímo v sáčku je integrována praktická zdobicí špička na krém ve čtyřech různých tvarech, takže snadno vytvoříte jemné linky, nápisy, hvězdičky i mušličky.

Perfektní tvar bez ztvrdnutí: Poleva na vzduchu spolehlivě drží svůj tvar, ale zůstává příjemně měkká, což oceníte při zdobení cupcaků i pro slavnostní dorty.

Všestranné využití: Obsah vystačí na 10 až 14 košíčků nebo na naplnění korpusu o průměru 15 cm, přičemž u nás najdete vše na dort od základu až po doplňky jako cukrářská potahovací hmota a pestré slavnostní cukrové zdobení.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449034

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, barvivo: E133, E120, přírodní aroma, antioxidant: E306, regulátor kyselosti: E330.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1873 kJ / 446 kcal, tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,6 g), sacharidy 73 g (z toho cukry 71 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Hmotnost: 212 g | Země původu: PL

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449034
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699593
16 Vetrnik 800x500
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
120626
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05