Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivě žlutá zdobicí poleva Wilton pro dokonalé sladké tvoření

Rychlé zdobení bez námahy: Objevte kouzlo snadného dekorování, které posune vaše domácí pečení na vyšší úroveň. Tento hotový žlutý krém Wilton z nabídky pro eshop Sladké potřeby vám ušetří čas a dodá vašim dezertům profesionální vzhled.

Proč si produkt zamilujete

Ihned připraveno k použití: Praktický sáček obsahuje čtyři vyměnitelné trysky, mezi kterými nechybí ani detailní cukrářská zdobicí špička pro psaní nápisů a tvorbu hvězdiček. Jedno balení pohodlně vystačí na ozdobení 10 až 14 oblíbených cupcakes.

Perfektní stálost tvaru: Krém po nanesení spolehlivě drží svůj tvar, ale zároveň zůstává příjemně měkký a nevysychá do tvrdé krusty. Snadno s ním ozdobíte každý narozeninový dort i drobné sušenky, přičemž vám práci usnadní také další specializované cukrářské potřeby.

Univerzální využití pro dorty: Poleva výborně poslouží nejen na dekorativní detaily, ale také jako lahodná vrstva krému pro korpus o průměru 15 cm. Pokud hledáte inspiraci a kompletní sortiment pro vše na dort, zářivě žlutý odstín perfektně doplní například jedlá potahovací hmota na potahovaných dezertech.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449065

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, barvivo: E161b, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, přírodní aroma, antioxidant: E306, regulátor kyselosti: E330.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1870 kJ / 445 kcal, tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,7 g), sacharidy 73 g (z toho cukry 70 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Hmotnost: 212 g

Země původu: Polsko

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449065
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
16 Vetrnik 800x500
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
120626
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699616
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041