Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé zdobení bez námahy s bílou polevou Wilton

Okamžitě připraveno k akci: Tato bílá dekorační poleva v praktickém sáčku posune vaše domácí pečení na profesionální úroveň. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prvotřídní cukrářské potřeby, se kterými hravě vytvoříte neodolatelný narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Čtyři nástavce přímo v balení: Součástí balení je praktická cukrářská špička na zdobení ve čtyřech variantách pro psaní, stuhy, hvězdičky i mušle.

Perfektní tvar bez ztvrdnutí: Poleva na povrchu jemně zatuhne, ale uvnitř zůstává vláčná, takže dorty i sušenky neztratí svůj lákavý vzhled ani příjemnou konzistenci.

Univerzální využití: Obsah pohodlně vystačí na 10 až 14 košíčků nebo naplní vrstvu pro forma na pečení dortu o průměru 15 cm, ke které se báječně hodí také barevný jedlý posyp na dort a další vše na dort.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449027

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, přírodní aroma, antioxidant: E306, regulátor kyselosti: E330.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1874 kJ / 446 kcal, tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,6 g), sacharidy 73 g (z toho cukry 71 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449027
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
cz pim 266836001001 00
913 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364904
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699616
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498