Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé červené zdobení snadno a bez práce

Rychlé a precizní zdobení: Červená zdobicí poleva od renomované značky Wilton v praktickém balení vám ušetří čas a posune vaše domácí pečení na profesionální úroveň. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí vše na dort i další nezbytné cukrářské potřeby pro vaše kulinářské tvoření.

Proč si produkt zamilujete

Okamžité zdobení se 4 nástavci: V balení najdete čtyři vyměnitelné trysky pro nápisy, stuhy i květy, takže další samostatná cukrářská zdobicí špička již není potřeba.

Perfektní stabilita tvaru: Poleva na povrchu jemně zasychá, ale uvnitř zůstává příjemně měkká, díky čemuž si slavnostní dorty zachovají dokonalý vzhled.

Všestranné využití: Obsah tuby vystačí na 10 až 14 muffinů, pro které je ideální stylový papírový košíček na cupcaky, nebo jako náplň do jedné vrstvy pro menší narozeninový dort, jemuž stabilitu zajistí pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449058 | Hmotnost: 212 g | Země původu: Polsko

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, barvivo: E120, E161b, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, přírodní aroma, antioxidant: E306, regulátor kyselosti: E330.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1853 kJ / 441 kcal, tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,7 g), sacharidy 72 g (z toho cukry 69 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449058
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699593
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630