Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g

63 Kč Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivě červená cukrářská poleva Candy Melts pro snadné tvoření

Rychlé a efektní zdobení: Kvalitní červené pecičky Wilton posunou vaše pečení na profesionální úroveň, ať už chystáte slavnostní narozeninový dort nebo drobné sladkosti. Náš eshop Sladké potřeby nabízí tuto univerzální polevu s krémovou texturou, která spolehlivě ozdobí veškeré dorty i oblíbená cake pops lízátka.

Proč si produkt zamilujete

Všestrannost bez temperování: Rozehřátou polevu můžete ihned použít na máčení dezertů nebo s ní naplnit libovolná silikonová forma pro originální ozdoby.

Hladká a lesklá konzistence: Poleva se výborně roztírá a pro její dokonalé promíchání bez hrudek je ideální pružná cukrářská stěrka z naší nabídky.

Kreativní detaily i polévání: Na jemné vykreslování motivů se perfektně hodí přesný cukrářský štětec, díky němuž snadno doplníte potřebné cukrářské potřeby a získáte kompletní výbavu i vše na dort v jednom nákupu.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8720512699630

Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušené odstředěné MLÉKO, sušená syrovátka (MLÉKO), koncentrát (červená řepa), emulgátor: E492, E322 (slunečnicový, řepkový), E160a. Může obsahovat: MANDLE a LÍSKOVÉ OŘECHY.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2404 kJ / 577 kcal, tuky 37 g (z toho nasycené mastné kyseliny 32 g), sacharidy 55 g (z toho cukry 54 g), bílkoviny 5 g, sůl 0,2 g.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C na suchém místě chráněném před světlem.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8720512699630
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699593
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058