Směs na KRÉM DO KREMROLÍ A TRUBIČEK 450g

188 Kč Měrná cena: 41,78 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
188 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
179 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na KRÉM DO KREMROLÍ A TRUBIČEK 450g
15106 CM151060
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalé kremrole s profesionální směsí od Cake Masters

Profesionální výsledek: S naší prémiovou směsí vykouzlíte nadýchaný krém do kremrolí a trubiček, který chutná jako z prvotřídní cukrárny. Ideální volba pro každého, kdo miluje pečení a chce mít vždy vše na dort připravené během několika minut.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Blesková příprava: Stačí smíchat s mlékem a vodou, vyšlehat 3 minuty mixérem a krém je připraven k plnění vašich zákusků.

Dokonalá textura: Směs vytváří stabilní a lehký krém, který skvěle drží tvar v každém narozeninový dort nebo jemné trubičce.

Kreativní svoboda: Základní chuť můžete snadno vylepšit přidáním vanilky či citronové kůry, kterou pohodlně nakoupíte v našem eshop Sladké potřeby.

Profesionální výbava: Pro snadné plnění doporučujeme vyzkoušet také kvalitní zdobicí sáček se špičkou, který vám práci výrazně usnadní.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712351068

Složení: cukr, glukózový sirup v prášku, emulgátor: E471; částečně ztužený palmový olej, ztužený kokosový tuk, SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, MLÉČNÝ PROTEIN, aromata, stabilizátory: E263, E340, E450; zahušťovadla: E401, E463; Separační činidlo: E341. Může obsahovat stopy VEJCE, SÓJOVÉ SLOŽKY a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2153 KJ / 514 kcal, tuky 11,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 7,7 g), sacharidy 31 g (z toho cukry 24 g), protein 2,5 g, sůl 0,3 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712351068
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337826
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
151 Kč
Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374951
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 15,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366772
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
17520 CM175200
Z NĚMECKA 🇩🇪
113 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375200
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623