Glazura 1kg - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

318 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
318 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
302 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Glazura 1kg - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Glazura 1kg - Saracino ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Glazura 1kg - Saracino, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Mirror glaze, nebo-li Zrcadlová poleva/glazura na dorty a zákusky.
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8051277122409
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
Jedlé lepidlo pro cukráře
Z NĚMECKA 🇩🇪
68 Kč
Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712361593
Variegato protírací pasta Ecco! Marakuja 200g
113 Kč
Měrná cena: 56,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872953
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
Směs na nadýchaný jahodový krém 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
207 Kč
Měrná cena: 46 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390364
Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390418
77cc6a3aa1b3ab77ea24991459e8703f
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514326
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4
83 Kč
Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364645
Vařená náplň maková 1kg
190 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0696
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
80 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740