Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, černá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, černá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Potahovací hmota na dorty černá
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte profesionálního vzhledu dortů s černou hmotou PATI PREMIUM

Proměňte své pečení v umělecké dílo: Tato prvotřídní německá potahovací hmota je ideální volbou pro každého, kdo hledá dokonalou pružnost a sytou černou barvu pro své narozeninový dort. S naším sortimentem v eshop Sladké potřeby zvládnete tvorbu detailů i velkých ploch hravě.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost: Hmota se při potahování téměř netrhá, což vám zajistí hladký a profesionální povrch bez prasklin.

Univerzální využití: Je skvělá na potahování i pro jemné modelování dekorací, které doplní vaše cukrářské potřeby v kuchyni.

Snadná práce: Díky své konzistenci je tato hmota ideální pro vše na dort, co potřebujete pro tvorbu dokonalých dorty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311703

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 172.

Nutriční informace (100 g): Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311703
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
RUF měkký potahový fondán | bílý 500g /17730
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809026089
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566813351
Mentolově zelená potahovcí hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324024
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100023
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290