Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

97 Kč Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Profesionální vzhled dortů díky anglické kvalitě Renshaw

Proměňte své domácí pečení v mistrovské dílo s legendární potahovací hmotou, kterou na našem eshopu Sladké potřeby milují profesionálové i nadšení cukráři.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá textura: Tato sněhobílá hmota z Anglie se výborně vyvaluje a na vašem dortu vytvoří hladký povrch pro každý narozeninový dort.

Neomezená kreativita: Povrch můžete snadno barvit prachovým leskem, glitry nebo aplikovat airbrush barvy přímo na potažený korpus.

Snadná manipulace: S touto hmotou snadno vytvoříte základ pro cukrářské potřeby, které posunou vaše tvoření na vyšší úroveň.

Profesionální výsledek: Objevte vše na dort, co potřebujete k tomu, aby vaše pečení vypadalo jako z luxusní cukrárny.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301326261

Složení: Cukr, glukózový sirup, palmový olej, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, stabilizátor: E413, konzervant: E202, přírodní aroma. Vyrobeno v továrně, která zpracovává OŘECHOVÉ PŘÍSADY (MANDLE).

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301326261
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
ce17cd0faf35d82759c74251ee0dad95
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699944
Modrá - dětská, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326292
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695540
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695557
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566813351
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638