Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, žlutá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, žlutá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Žlutá dortová hmota na potahování
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte cukrářské dokonalosti s hmotou PATI PREMIUM

Profesionální pečení začíná správným výběrem surovin. Naše prémiová žlutá potahovací hmota vám zajistí hladký a elegantní narozeninový dort, který ohromí každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Extrémní pružnost: Hmota je vysoce elastická a při potahování se netrhá, což ocení začátečníci i zkušení mistři v oboru dorty.

Jemná práce: Ideální konzistence umožňuje snadnou výrobu drobných ozdob a květin, díky čemuž je náš cukrářské potřeby sortiment v e-shopu Sladké potřeby skutečně kompletní.

Snadné modelování: Hmota výborně drží tvar a v kombinaci s vše na dort vytvoříte během chvíle skutečné umělecké dílo.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311611

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 104, E 124. (E 104, E 124 může zhoršit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311611
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340649
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695533
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566811494
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100023
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463