Zdobení na cukroví, dorty - BABY PINK PERLIČKY, Německo 60g

72 Kč Měrná cena: 120 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
72 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
68 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - BABY PINK PERLIČKY, Německo 60g
Růžové cukrové perličky
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům neodolatelný šarm s perličkami Baby Pink

Proměňte pečení v umělecké dílo: Tyto jemně růžové cukrové perličky od Cake Masters jsou perfektní volbou pro každého, kdo hledá cukrářské potřeby špičkové kvality pro dokonalé dorty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S průměrem 5 mm vytvoříte elegantní dekoraci, která pozvedne váš narozeninový dort na novou úroveň.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlně skladovat vše na dort a mít tak své oblíbené zdobení vždy po ruce pro kreativní pečení.

Široké využití: Tyto perličky z našeho eshop Sladké potřeby skvěle doplní jakýkoliv dezert, cukroví nebo cupcakes.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346910

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (E 124 může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuk 1,5 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346910
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
Marcipánová dekorace - poupátka růže 4ks, růžové - 2,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320750
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700