Dvojitá pracovní podložka pro cukráře, Cake Masters 50 x 50 cm

424 Kč Měrná cena: 212 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
424 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
403 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dvojitá pracovní podložka pro cukráře, Cake Masters 50 x 50 cm
Dvojitá pracovní podložka pro cukráře, Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte profesionálních výsledků při práci s hmotou

Profesionální cukráři vědí, že dokonalý dort začíná u precizního vyválení potahovací hmoty. Tato sada dvou podložek od Cake Masters vám zajistí hladký povrch bez trhlin a lepení, což posune vaše dorty na úroveň mistrovských děl.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální komfort: Dvojitý systém podložek o rozměru 50x50 cm zabrání přichycení cukrové hmoty k pracovní ploše i válečku.

Snadná manipulace: Díky těmto pomocníkům přenesete vyválený plát na narozeninový dort snadno a bez nechtěného potrhání.

Všestrannost: Ideální volba pro každého, kdo hledá cukrářské potřeby pro práci s fondánem, marcipánem či vše na dort pro bezchybné vyválení.

Parametry

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712337857

Rozměry: 50x50 cm

Použití: Podložky usnadňují hnětení, vyvalování i samotný přenos hmoty na dort, přičemž v našem eshop Sladké potřeby klademe důraz na kvalitu, která zjednoduší vaše pečení.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 4250712337857

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dortová točna
Z NĚMECKA 🇩🇪
359 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315305
Bílá potahovací hmota na dort 250 g Odense
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CUK000447
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319720
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811555
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695557
zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324031
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340601
Sněhově bílá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
9789048307355
Bílá RENSHAW extra
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301328722