Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - dětská modrá

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - dětská modrá
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - dětská modrá
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné cukrové dekorace s modrým isomaltem

Potřebujete posunout pečení na profesionální úroveň? S naším isomaltem od Cake Masters snadno vytvoříte křišťálově čisté ozdoby, které dodají každému narozeninovému dortu nevídaný šmrnc.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Isomalt stačí jednoduše rozpustit v mikrovlnné troubě a můžete začít tvořit jedinečné cukrové skvosty.

Profesionální vzhled: Vytvořte si vlastní cukrová lízátka či průhledné detaily, které vylepší vaše dorty k dokonalosti.

Kreativní svoboda: Náš eshop Sladké potřeby nabízí silikonové formy, do kterých můžete rozehřátý isomalt nalít a získat precizní tvary během chvilky.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391330

Složení: Náhrada cukru isomalt, sorbitol, barvivo: E 133 (Brilantní modř FCF); acidifikátor: kyselina vinná.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 985 kJ / 236 kcal, Tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 98 g (z toho cukry 0 g), Bílkoviny 0 g, Sůl 0,3 g.

Země původu: NĚMECKO

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391330
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vanilkový cukr 500 g
💰 AKCE
302 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072635578
5bc43adcc6224b39d3a276da10f550de
499 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9897100
50d55aca166e77b2578f219a1f0864a0
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3760377653670
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
Skořicový cukr 20 g
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (37 ks)
8588000027781
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391316
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391286
Sladidlo s erythritolem, stevií a sukralózou 100g
61 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016088
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - zlatý
Z NĚMECKA 🇩🇪
168 Kč
Měrná cena: 112 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391293
ecc740c8a4f662153c08584f14f1b0f8
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5585100
Sladidlo s erythritolem a stevií 1:1 100g
55 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016071
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516