Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - tyrkysová

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - tyrkysová
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - tyrkysová /19137
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné cukrové dekorace s tyrkysovým isomaltem

Proměňte pečení v umělecký zážitek s tímto prémiovým barevným isomaltem. Profesionální cukrářské potřeby vám umožní snadno připravit zářivé ozdoby, které posunou každý narozeninový dort na úroveň mistrovského díla.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Nekonečná kreativita: Isomalt je ideální pro tvorbu krystalicky čistých lízátek, průhledných oken nebo unikátních skleněných efektů na vašich dezertech.

Maximální jednoduchost: Práci s ním zvládne každý, stačí jej zahřát a využít kvalitní silikonovou formu pro dokonalé detaily.

Profesionální výsledky: S tímto produktem získáte vše na dort, co potřebujete pro moderní pečení, které díky odolnosti vůči vlhkosti vydrží v perfektním stavu po dlouhou dobu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391378

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: E 102* (tartrazin), E 131 (patentová modř V); acidifikátor: kyselina vinná

Upozornění: *E 102 (tartrazin) může ovlivnit pozornost a činnost dětí.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391378
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - fialová
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391385
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Vanilkový cukr pro vánoční cukroví 1 kg
💰 AKCE
60 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 6 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000027620
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
Isomalt 250g
💰 AKCE
133 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211691211
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
6bcdfc84d6577c8a984ae36b3529d5d8
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
989720
cz pim 442980001001 00
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
8588000027736
Vitana Cukr vanilínový 5 x 20 g
💰 AKCE
22 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837233472
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
5bc43adcc6224b39d3a276da10f550de
499 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9897100
ecc740c8a4f662153c08584f14f1b0f8
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5585100