Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - růžový

146 Kč Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
146 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
139 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - růžový
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - růžový
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si oslnivé cukrové ozdoby s růžovým isomaltem

Interest: Proměňte obyčejné dorty v umělecká díla pomocí profesionálního růžového isomaltu. Tento dekorační cukr je ideální volbou pro každého, kdo miluje kreativní pečení a chce své výtvory posunout na novou úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Snadno vytvoříte průhledné cukrové dekorace i lízátka, které dodají každý narozeninový dort luxusní nádech.

Blesková příprava: Isomalt stačí rozpustit v mikrovlnné troubě a následně odlít do formy pro precizní výsledek bez zbytečného čekání.

Stabilita dekorací: Hotové ozdoby jsou odolné vůči vlhkosti, což oceníte při práci s jemnými cukrářské potřeby, které najdete v našem eshopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712391323

Složení: Náhražka cukru isomalt, sorbitol, barviva: E 102* (tartrazin), E 131 (patentová modř V); acidifikátor: kyselina vinná. *Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

Kategorie: Cukry
EAN: 4250712391323
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Cukr skořicový 20 g (11% skořice - prémiová kvalita)
💰 AKCE
8 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
8595072600095
6bcdfc84d6577c8a984ae36b3529d5d8
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
989720
302e2555e0ff33297acaffe4e6bf28f7
165 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595500
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
Sladidlo s erythritolem a stevií 1:1 100g
55 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016071
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335
19127 Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - čirý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391279
Vanilkový cukr pro vánoční cukroví 1 kg
💰 AKCE
60 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 6 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000027620
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - fialová
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391385