Vytlačovací extrudér s 20 nástavci od Cake Masters Německá kvalita

586 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
586 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
557 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vytlačovací extrudér s 20 nástavci od Cake Masters Německá kvalita
Vytlačovací extrudér s 20 nástavci od Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Posuňte své pečení na profesionální úroveň s vytlačovacím extrudérem

Proměňte obyčejné dorty v mistrovská díla s pomocí špičkového extrudéru, který vám umožní vytvářet dokonalé detaily během okamžiku. Tento nezbytný pomocník pro každého cukráře vám otevře dveře k tvorbě profesionálních dekorací, které posunou vaše dorty na zcela novou úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální zdobení: Snadno vytvoříte efektní pletené vzory, ozdobné provazy nebo jemné stuhy, které dodají vaší práci unikátní vzhled.

Maximální kreativita: Díky 20 vyměnitelným nástavcům zvládnete hravě vytvořit mřížky či trávu, což oceníte při přípravě na jakýkoliv narozeninový dort.

Komplexní sada: V balení najdete vše, co potřebujete pro kreativní cukrářské potřeby, které si pro dokonalou modeláž zamilujete.

Snadná práce s hmotou: Extrudér je navržen tak, aby byla práce s fondánovou hmota rychlá, čistá a maximálně efektivní pro vše na dort.

Parametry a technické detaily

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712324574

Obsah balení: 1 x vytlačovací extrudér, 20 x výměnný nástavec pro modelování.

Využití: Vhodné pro všestranné pečení a detailní modelářské práce v cukrářské výrobě.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 4250712324574

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695540
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566811494
Potahovací hmota na dort tyrkysová
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311710
zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324031
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290
fialová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4250712311666
33217185c86d04e02d8b63d7eeb7246b
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5709521044597
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638