Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zelená dekorační poleva Wilton pro dokonalé zdobení bez námahy

Rychlé a efektní tvoření: Usnadněte si pečení a dodejte sladkostem zářivý vzhled s praktickým balením, které nabízí eshop Sladké potřeby. Tato předpřipravená zelená cukrářská poleva je okamžitě nachystána k okamžitému použití bez nutnosti zdlouhavé přípravy krému. Každý narozeninový dort i drobné dezerty tak zkrášlíte během chvilky.

Proč si produkt zamilujete

Čtyři praktické nástavce: V balení naleznete čtyři různé špičky na psaní, mušličky, hvězdičky i stuhy, takže není potřeba žádná další zdobicí špička.

Ideální konzistence: Poleva po nanesení zpevní, ale uvnitř si uchovává příjemnou měkkost, díky čemuž vaše dorty i sušenky neztratí dokonalý tvar dekorací.

Skvělá vydatnost: Jedno balení vystačí na deset až čtrnáct muffinů, k nimž se hodí barevný papírový košíček na cupcakes, případně poslouží k promazání jedné vrstvy korpusu. U nás snadno pořídíte veškeré cukrářské potřeby i vše na dort pro vaše tvoření.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449089

Hmotnost: 212 g

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, barvivo: E161b, E133, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, přírodní aroma, antioxidant: E306, regulátor kyselosti: E330.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1870 kJ / 445 kcal, tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,7 g), sacharidy 73 g (z toho cukry 70 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449089
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699593
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699616
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630