Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Růžová dekorační poleva Wilton pro dokonalé zdobení bez námahy

Okamžitá dekorace s profesionálním výsledkem: Dodejte svým sladkým výtvorům zářivý vzhled s hotovou růžovou polevou od vyhlášené značky Wilton. Praktické balení v sáčku s vyměnitelnými nástavci vám výrazně usnadní každé kreativní pečení a ušetří čas při přípravě sladkého pohoštění.

Proč si produkt zamilujete

Kompletní sada ihned k použití: Balení obsahuje čtyři praktické nástavce na stuhy, nápisy, hvězdičky i mušle, které plnohodnotně nahradí samostatná zdobicí špička na krémy.

Drží tvar a zůstává jemná: Poleva na povrchu zasychá, ale uvnitř si uchovává vláčnost, takže váš slavnostní narozeninový dort i sladkosti vložené v košíčky na pečení neztratí precizní kontury.

Široké možnosti využití: Obsah sáčku spolehlivě ozdobí 10 až 14 cupcaků nebo poslouží jako náplň do menších korpusů, přičemž další inspiraci, cukrářské potřeby i vše na dort vám přináší eshop Sladké potřeby.

Dokonalý finální vzhled: Krémové dekorace můžete ještě více zvýraznit, když na reprezentativní dorty nanesete třpytivé cukrové zdobení na dort.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449041

Hmotnost: 212 g | Země původu: Polsko

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, barvivo: E120, regulátor kyselosti: E330, přírodní aroma, antioxidant: E306.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1873 kJ / 446 kcal, tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,6 g), sacharidy 73 g (z toho cukry 71 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449041
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
8bc833028473c4d2e4feab6a032e37b9
618 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019695498
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630