Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g

63 Kč Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivě bílá poleva Wilton Candy Melts pro dokonalé zdobení vašich sladkostí

Perfektní finiš pro každé pečení: Hledáte spolehlivou polevu, se kterou hravě vytvoříte originální cake pops, polévané cukroví i elegantní stékaný efekt pro narozeninový dort? Na eshop Sladké potřeby přinášíme oblíbené pecky Wilton Candy Melts Bright White, které vynikají krémovou strukturou, snadnou přípravou a univerzálním využitím pro moderní dorty.

Proč si produkt zamilujete

Snadné rozpouštění a krémová konzistence: Poleva se rychle rozpouští v mikrovlnné troubě i vodní lázni a k dokonalému promíchání vám postačí běžná cukrářská stěrka.

Všestranné tvarování a odlévání: Hladká hmota po rozpuštění spolehlivě zateče i do drobných detailů, k čemuž vám výborně poslouží tematická silikonová forma na pralinky.

Profesionální vzhled bez temperování: Tyto prémiové cukrářské potřeby vám ušetří čas a zajistí zářivě bílý povrch, na kterém skvěle vynikne pestré cukrářské zdobení i další prvky pro vše na dort.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8720512699586

Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), emulgátor: E492, E472c, SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, aroma. Může obsahovat: MANDLE a LÍSKOVÉ OŘECHY.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2389 kJ / 572 kcal, tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 34 g), sacharidy 65 g (z toho cukry 65 g), bílkoviny 0,4 g, sůl 0 g.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C na suchém místě chráněném před světlem.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8720512699586
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699616
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699593
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing bílý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449027
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630