Zelená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

93 Kč Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zelená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Zelená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Profesionální zelená potahovací hmota RENSHAW PRO pro dokonalé dorty

Potřebujete vytvořit oslnivý narozeninový dort jako od cukráře? Tato špičková hmota z Anglie vám díky své elasticitě a snadné práci při pečení zajistí hladký povrch, který bude ozdobou každé oslavy.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální kvalita: Originální anglická receptura vám zaručí, že cukrářské potřeby z našeho eshopu Sladké potřeby vám přinesou vždy perfektní výsledek.

Kreativní možnosti: Povrch hmoty můžete snadno dozdobit pomocí prachového lesku či glitrů, nebo vytvořit úchvatné detaily.

Snadná manipulace: Hmota se skvěle vyvaluje a je ideální pro každého, kdo hledá vše na dort, co usnadní práci v kuchyni.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301344463

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1646 KJ / 388 kcal, tuk 3,2 g (z toho mastné kyseliny 1,9 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 83 g), protein 0 g, sůl 0,0 g.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301344463
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
RUF měkký potahový fondán | bílý 500g /17730
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809026089
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695533
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
Žlutá dortová hmota na potahování
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311611
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694