Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s prémiovou hmotou RENSHAW

Profesionální výsledek: S touto špičkovou hmotou z Anglie posunete pečení na novou úroveň a vytvoříte hladký potah, který závidí i profesionální cukráři.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Prvotřídní elasticita: Hmota se snadno vyvaluje a nepraská, díky čemuž je ideální i pro začátečníky, kteří hledají cukrářské potřeby pro perfektní výsledek.

Nekonečné možnosti zdobení: Povrch můžete snadno dozdobit pomocí prachových barev, glitrů nebo airbrush techniky, kterou najdete na eshop Sladké potřeby.

Všestrannost při práci: Tato hmota je klíčem k tomu, aby byl váš vše na dort projekt skutečným mistrovským dílem, které ohromí každou návštěvu.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301340649

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301340649
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040452837
hnědá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311697
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326308
Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340601
Potahovací hmota na dort tyrkysová
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311710
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
Šedá potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
79 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324048