Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g

110 Kč Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
Dostupnost: ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Barevné a snadné zdobení s oranžovým krémem Wilton

Rychlé zdobení bez námahy: Připravený krém v praktické tubě povznese vaše domácí pečení a ušetří drahocenný čas při přípravě sladkostí. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tento zářivý oranžový krém, se kterým snadno vytvoříte originální narozeninový dort i veselé muffiny.

Proč si produkt zamilujete

Čtyři nástavce přímo v balení: Součástí jsou špičky pro linky, hvězdičky, stuhy i mušle, takže žádná další samostatná cukrářská špička není nutná. Tyto spolehlivé cukrářské potřeby vám umožní tvořit různorodé tvary okamžitě po otevření tuby.

Perfektní textura bez tvrdnutí: Krém si spolehlivě drží svůj tvar, přitom však na vzduchu neztvrdne a zůstává lahodně měkký. Vynikne na každém dezertu, ať už jsou vaším cílem honosné dorty, nebo nadýchaný korpus, který zajistí kvalitní forma na pečení.

Univerzální použití na cupcaky i náplně: Jedno balení vystačí na ozdobení deseti až čtrnácti košíčků nebo poslouží jako náplň pro patnácticentimetrový korpus. Pokud sháníte vše na dort na jednom místě, finální kompozici skvěle doplní také pestré cukrové zdobení.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154449072 | Hmotnost: 212 g | Země původu: PL

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, řepkový), voda, glukózový sirup, barvivo: E161b, E120, modifikovaný škrob, emulgátor: E472c, E435, konzervant: E202, sůl, regulátor kyselosti: E330, přírodní aroma, antioxidant: E306.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1866 kJ / 444 kcal, tuky 17 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6,7 g, sacharidy 72 g, z toho cukry 70 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8721154449072
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699593
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
16 Vetrnik 800x500
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
120626
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing žlutý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449065
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Cukrářská poleva Candy Melts oranžová 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699616
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586