Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g

63 Kč Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
Cukrářská poleva Candy Melts zelená 125g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivě zelené zdobení a sametový lesk pro vaše pečení

Dokonale hladká poleva bez složitého temperování: Zelená cukrářská poleva Candy Melts od značky Wilton představuje spolehlivou volbu pro každého, kdo miluje kreativní pečení. Během chvilky s ní vytvoříte neodolatelný narozeninový dort, moderní cake pops nebo lákavé stékané polevy.

Proč si produkt zamilujete

Snadná příprava bez hrudek: Poleva se bleskově rozpouští v mikrovlnné troubě i vodní lázni a při roztírání vám skvěle poslouží přesná cukrářská stěrka na polevu.

Všestrannost pro dorty i drobné dezerty: Ponořte do ní ovocné špízy, ozdobte s ní dorty nebo polevu nalijte do formy, kde vám dokonalý tvar zajistí flexibilní silikonová forma na pralinky.

Vše na dort v profesionální kvalitě: Pro dokonalý vizuální kontrast stačí přidat třpytivý cukrářský posyp na dort, který nabízí specializovaný eshop Sladké potřeby zaměřený na prvotřídní cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8720512699593

Složení: cukr, hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, emulgátor: E492, E322 (slunečnicový, řepkový), barvivo: E141.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2367 kJ / 567 kcal, tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 34 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 5,7 g, sůl 0,2 g.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C na suchém místě a chraňte před světlem.

Kategorie: Cukrové polevy - fondán
EAN: 8720512699593
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing červený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449058
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing oranžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449072
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing růžový 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449041
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing modrý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449034
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing zelený 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449089
Bělka antioxidační směs 500g /vanička
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-AMZ210-05
Cukrářská poleva Candy Melts zářivě bílá 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699586
16 Vetrnik 800x500
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
120626
Zdobicí polevan na perník, Decorator Icing černý 212g
110 Kč
Měrná cena: 51,89 Kč / 100 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
8721154449010
Cukrářská poleva Candy Melts červená 125g
63 Kč
Měrná cena: 50,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699630