Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě žlutá

100 Kč Měrná cena: 38,46 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
100 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
95 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě žlutá
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě žlutá
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Rozehrajte barvy na vašich dezertech se sytě žlutou polevou

Proměňte obyčejné pečení v profesionální zážitek díky prémiové tukové polevě Cake Masters. Tato sytě žlutá glazura dodá vašim dortům i cukroví dokonalý vzhled a neodolatelnou sladkou chuť, kterou si zamiluje celá rodina.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná příprava: Praktický kelímek stačí jednoduše zahřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě a můžete začít tvořit.

Univerzální použití: Tato poleva je ideální volbou pro pečení, zdobení dortů nebo výrobu lízátek, kde vynikne její zářivá barva.

Dokonalý finiš: Pro efektní cukrářské potřeby doplňte čerstvě namočený dezert o krystaly cukru nebo perličky, než poleva ztvrdne.

Kreativní variabilita: Pokud tvoříte narozeninový dort, polevu můžete snadno dochutit aromatem a vytvořit tak unikátní chuťový zážitek.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315572

Složení: Rostlinné tuky (palmový plně ztužený, palmový), cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVATKA, emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY, vanilkový extrakt bourbon, barvivo: E 102 (tartrazin). Může obsahovat stopy OŘECHŮ. E 102 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2618 KJ / 630 kcal, tuky 47,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 42,9 g), sacharidy 48,8 g (z toho cukry 48,7 g), protein 2,5 g, sůl 0,21 g.

TRVANLIVOST VIZ OBAL.

Kategorie: Polevy
EAN: 4250712315572
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315602
Mléčná poleva 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006348
47f575b023be188802c1a6a6f78a6d37
96 Kč
Měrná cena: 36,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323331
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí 250g, balení doypack
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005552
Modrá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g - vanilková
64 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CZ0900207
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
Tuková poleva 260g Cake Masters - smaragdově zelená
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315657
Jahodová poleva na cukroví
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586018182140
817d685e920d310a7c948ecf3d53a73a
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005613
Pomerančová poleva na cukroví
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
0900205