Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě červená

101 Kč Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
101 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
96 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě červená
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě červená
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné červené detaily s polevou Cake Masters

Získejte profesionální vzhled vašich dezertů: Sytě červená tuková poleva Cake Masters promění obyčejné sladkosti v umělecká díla, která zazáří na každé oslavě či akci.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Praktický kelímek vložíte přímo do mikrovlnné trouby nebo vodní lázně a poleva je okamžitě připravena k použití na dorty či cukroví.

Univerzální použití: Tato glazura je ideální pro pečení a zdobení, ať už tvoříte narozeninový dort nebo drobné sladké detaily.

Možnost kreativního doladění: Polevu můžete snadno dochutit pomocí cukrářské potřeby pro dosažení jedinečné chuti, díky čemuž bude vše na dort dokonalé.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315602

Složení: Rostlinné tuky (palmový plně ztužený, palmový), cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVATKA, emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY, vanilkový extrakt bourbon, barvivo: E 102 (tartrazin). Může obsahovat stopy OŘECHŮ. Barvivo E 102 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2618 KJ / 630 kcal, tuky 47,2 g (z toho celkem mastné kyseliny 42,9 g), sacharidy 48,8 g (z toho cukry 48,7 g), protein 2,5 g, sůl 0,21 g.

Kategorie: Polevy
EAN: 4250712315602
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pistáciobá mléčná poleva Zafiro Premium 200g
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
NE42602-200
90927aaa5439df0d83f4a99a1757d6b0
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515460
Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2023000005491
bf2edf6c726ab77cea4712a838bebff5
55 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352763
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
3 509 Kč
Měrná cena: 17,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX39CT-20KG
Tmavá poleva 13% 250g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007215
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2023000005538
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005514
Tuková poleva 260g Cake Masters - sytě žlutá
Z NĚMECKA 🇩🇪
100 Kč
Měrná cena: 38,46 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315572
Tuková poleva 260g Cake Masters - grafitově černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
102 Kč
Měrná cena: 39,23 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315664