SweetArt červená poleva (250 g) ▹

86 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
SweetArt červená poleva (250 g) ▹

Detailní popis produktu

Polevu nahříváme buď nad parou, ale opatrně, voda nesmí vřít a maximální teplota polevy by neměla přesáhnout 45 stupňů. Nejlépe se osvědčil způsob nahřívání polevy ve skleněné nebo keramické misce v mikrovlnné troubě. Polevu můžeme využít na různé účely a podle toho budeme pak postupovat i se zahříváním a rozpouštěním. 1. Pokud chceme polevu použít na polévání dortů tak, aby při krájení zůstala měkká, uděláme z ní takzvanou falešnou ganache. Zahřejeme šlehačku (minimálně 31% tuku) na plotně k bodu varu, odstavíme a vsypeme do ní polevu. Nejvíce se osvědčil u této polevy poměr 60 % polevy a 40 % šlehačky. (na jeden dort o průměru 20 cm stačí 40 ml šlehačky a 60 gramů polevy.) Polevu v horké šlehačce mícháme, dokud se nám pěkně nespojí do hladké tekuté konzistence a pomalu můžeme vychlazený dort polévat. Dáme potom ztuhnout do lednice. 2. Pokud chceme polevu použít na drobnější cukroví, aby byla pevná, lesklá a neodírala se, když bude cukroví ležet na sobě, přichází na řadu mikrovlnná trouba. Nahřejeme v misce na střední výkon polevu se stoprocentním tukem (například Omega). Nejprve na 20 - 30 vteřin, pak vyndáme, promícháme a znovu vrátíme a pak po deseti vteřinách ještě několikrát postup zopakujeme, dokud nebude poleva hladká. Tímto způsobem se vám poleva nepřepálí. Pak už používáme na polévání drobného cukroví běžným způsobem. (namáčení, malování štětcem a pod.) 3. Polevu můžeme využít i na takzvané filigrány. Tam se poleva ničím neředí, pecky polevy nahřejeme v mikrovlnce opět po deseti až dvaceti vteřinách a mezitím promícháme. Po rozpuštění naplníme polevou sáček s tenkou špičkou a stříkáme filigrány na pečicí papír nebo folii, po ztuhnutí sloupneme a použijeme k ozdobení různých zákusků a dortů. V krabičce vydrží takové ozdoby i několik měsíců.

Složení, co obsahuje produkt - SweetArt červená poleva 250 g pro cukrářské účely:

cukr, hydrogenovaný palmojádrový tuk, sušená syrovátka, emulgátor (lecitin E322), emulgátor E476, barviva E120, E160c, potravinářské aroma, sůl. Může obsahovat stopy arašídů, OŘECHYů a lupiny. Mléčná sušina min. 9%.

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: SweetArt červená poleva 250 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. SweetArt červená poleva (250 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, SweetArt červená poleva 250 g ve 100 g:

ve 100 g: energie 2350 kJ/559 kcal, tuky 34,26 g (z toho nasycené 31,65 g) sacharidy 61,62 g (z toho cukry 61,62 g), bílkoviny 1,2 g, sůl 0,27 g
Kategorie: Polevy
EAN: 2023000005613
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Bílá mléčná poleva Caribe 20kg
2 931 Kč
Měrná cena: 14,66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-20KG
Dropsy z tmavé polevy 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000003071
Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005491
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
95 Kč
Měrná cena: 36,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973
Tmavá poleva 13% 250g
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007215
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
bf2edf6c726ab77cea4712a838bebff5
55 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352763
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005514
90927aaa5439df0d83f4a99a1757d6b0
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515460
337704f418047fd89bc2646348e61299
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005590