Tuková poleva 260g Cake Masters - nebesky modrá

101 Kč Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
101 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
96 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tuková poleva 260g Cake Masters - nebesky modrá
Tuková poleva 260g Cake Masters - nebesky modrá /11562
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v nebeskou podívanou

Proměňte pečení v radost: Tato prémiová nebesky modrá poleva od Cake Masters dodá vašim výtvorům dokonalý vzhled a profesionální šmrnc, který nadchne každého hosta.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Praktický kelímek přímo vybízí k ohřevu v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni, takže máte cukrářské potřeby vždy připravené k akci.

Všestranné využití: Poleva je ideální pro zdobení dorty, lízátek či cukroví, kde vynikne její zářivá barva a hladká textura.

Profesionální výsledek: Vaše narozeninový dort ozdobený touto polevou doplníte o jedlé perličky, čímž vytvoříte nezapomenutelný design.

Kvalita na dosah: Náš eshop Sladké potřeby vám přináší to nejlepší, abyste měli pro své pečení vždy ty správné suroviny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315626

Složení: Rostlinné tuky (palmový plně ztužený, palmový), cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVATKA, emulgátor: SÓJOVÉ LECITHINY, vanilkový extrakt bourbon, barviva: E 133 (Brilliant Blue FCF). Může obsahovat stopy OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2618 KJ / 630 kcal, tuky 47,2 g (z toho celkem mastné kyseliny 42,9 g), sacharidy 48,8 g (z toho cukry 48,7 g), protein 2,5 g, sůl 0,21 g.

Skladování: Trvanlivost viz obal.

Kategorie: Polevy
EAN: 4250712315626
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
Bílá cukrářská poleva Zafiro 5kg
881 Kč
Měrná cena: 17,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416765
817d685e920d310a7c948ecf3d53a73a
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005613
Tmavá poleva Zafiro 23% 500g
111 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009758
Mléčná poleva 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006348
Jahodová poleva na cukroví
78 Kč
Měrná cena: 31,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586018182140
Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 350g
61 Kč
Měrná cena: 24,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-350
Pistáciobá mléčná poleva Zafiro Premium 200g
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
NE42602-200
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2023000005538
dc5d220d42b35625fb1dfd3dd6bedeeb
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024214
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973