ČERNÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g

110 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
ČERNÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
ČERNÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům luxusní černý vzhled s německým marcipánem

Toužíte po dokonalém vzhledu svých moučníků? Tento špičkový marcipán je již předpřipraven k okamžitému použití, což výrazně usnadňuje profesionální pečení a dekorování.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Díky ideální konzistenci je tato hmota méně lepivá, což z ní dělá ideální volbu pro potahování i modelování.

Profesionální výsledek: Sytě černá barva dodá váš narozeninový dort nádech elegance, kterou nabízejí pouze kvalitní cukrářské potřeby.

Ověřená kvalita: Tento prvotřídní produkt z eshop Sladké potřeby vám zaručí elasticitu, se kterou se bude skvěle pracovat každé cukrářce.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712315169

Složení: Cukr, MANDLE (32%) (OBSAHUJE OŘECHY), voda, glukózový sirup, invertáza, barvivo: E 122*. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí). Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a PISTÁCIÍ.

Nutriční hodnoty: Energetická hodnota 1902 KJ / 454 kcal, tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g), sacharidy 67 g (z toho cukry 65 g), bílkoviny 6 g, sůl 0 g.

Kategorie: Marcipán
EAN: 4250712315169
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

500g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
251 Kč
Měrná cena: 50,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440446
ZELENÝ marcipán na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315145
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
166 Kč
Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712368998
57486ae04b474f8dd5ac3461f0a80817
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692310
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440880
ŽLUTÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 43,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315114
150g barvený 30% marcipán na dort - červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440606
b8c32e61556538c882f5531f6519b623
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860472
1178 marcipan 1 1 natural potahovaci modelovaci 25 1 kg vakuum
297 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
MOI-LEM30-1