Vytlačovací - embosovaí sada na fondán Cake Masters Německá kvalita

214 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
214 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
203 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vytlačovací - embosovaí sada na fondán Cake Masters Německá kvalita
Vytlačovací - embosovaí sada na fondán Cake Masters
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Modelovací pomůcky pro cukráře - multifunkční vypichovač Cake Masters na fondant 

Sada pro ražení fondánů, 9dílná, s různými vzory a ornamenty. Průměr vzorů: cca. 2-3 cm. Perfektně se hodí pro embosování rolovacího fondánu, sušenek a jiných dekoračních hmot.

Cukrářská pomůcka pro různé cukrářské potřeby a práci s fondánovou hmotou

Obsah balení:

1 x vytlačovač + 8x příslušenství

Specifikace:

všeobecné využití v cukrářské výrobě, převážně modeláže

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 4250712323829

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
Mentolově zelená potahovcí hmota
💰 AKCE
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324024
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
💰 AKCE
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326308
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100023
Potahovací hmota na dort červená
💰 AKCE
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
Šedá potahovací hmota
💰 AKCE
79 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324048
Růžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
💰 AKCE
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340601